Kurumsal

Hakkımızda
Yenilenen Kimliği ile Mehmet BİRBİLEN;

 
Burada çoğu marka gibi, klasik küçük bir atölyeden, günlük binlerce çift ayakkabı üretimine ve dünya devleri ile yarışan marka gibi klasik bir hikaye ile başlamak istemiyoruz.
 
Mehmet Birbilen olarak  biz; "Değişime öncülük edenlerin lider" olacağı düşüncesinden hareketle, Yeni dünyanın her geçen gün değişen trendlerine ayak uydurabilmek, hatta onları yaratan marka olmak için, yarını ve geleceği kucaklıyoruz. Yüz yıllardır üretim yapan, biz en eskisiyiz diyenlere biz "Yeniyiz" diyoruz. Onlar gibi eski olmaya yada geleneksel olmaya çalışmıyoruz. Yeni ve farklı olanı arıyoruz.
 
Dünyanın bilgisine hiç olmadığı kadar hızlı erişebildiğimiz günümüzde, bugün rahat ve trend ayakkabı üretebilmek için, dünyadaki tüm gelişmeleri bizzat yerinde ve yakından takip etmeye çalışıyoruz. Arge çalışmalarımız içinde, bilim insanlarından rahat ve konforlu ayakkabı üretmek için destek alıyoruz. Kaç saat ayakta kalırız, bilek ve ayak anatomisi, kaliteli nefes alan malzemenin avantajları gibi bir çok konuda çalışmalarımız her geçen gün mesafe kat ediyor.
 
Sosyal medya ve iletişim ekibimiz, yeni trendleri anında markamıza entegre ederek, bizi tercih eden tüketicilerimizi en yeni modeller ile buluşturuyoruz. Hızlı moda kavramını  benimseyen ve artık sadece sezona göre ayakkabı üretmeyen markamız, çeşitli dönemlerde onlarca yeni modeli koleksiyonuna dahil ediyor.
 
İkinci nesil olarak biz, gelenekseli değil, değişimi ve yeniliği kucaklıyoruz. Amacımız sadece ihtiyacı karşılamak değil, inovasyon ve trend yaklaşımlar ile sizi farklı kılacak, sizi önemseyen bir marka inşaa etmek.
 
Gelecekte size sadece ayakkabı satan bir markadan daha fazlası olmak istiyoruz. Sizi ve iş yaşamınızı düşünen ve buna göre size ürünler sunan, trend tasarımlar ile kişiliğinizi  yansıtabileceğiniz ürünler üreten, köklere ve geleneklere saygılı ve güçlü değerlerden ilham alırken, sorumlu ve bilinçli bir marka olarak her aşamada tüketicisinin yanında olmak istiyoruz.
 
 
MEHMET BİRBİLEN AYAKKABI
 
 
 
 
 
 
 

Kurumsal